הכתובה הפרטית שלנורמי ואני התחתנו שנה ושבוע בדיוק אחרי שאבי האהוב נרצח ונלקח ממני. רמי ואני הכרנו חודש אחרי שאבי נרצח ומתוך הזעזוע המטלטל של חיי פגשתי את אהבת חיי. הרגשתי שהייתי בתהום, על קרקעית הים, ורמי הושיט לי יד והוציא אותי מתוך המערבולת שבה הייתי. הוא הפך להיות הסלע של חיי. המקום היציב והבטוח.

החלטנו להתחתן שנה ושבוע בדיוק אחרי כדי שהנוכחות של אבא שלי תהיה שם. היה לי חשוב.

החתונה שלנו היתה כמעט כל מה שדמיינתי: אירוע קטן של בערך 100 אנשים בחצר הבית שבו גדלתי בבית ינאי. רמי ואני עבדנו שבועות בכל סוף שבוע כדי שהשטח יהיה נעים. הבאנו ציוד מהשכרת ציוד - שולחנות, כסאות, צלחות וסכום, שמשיות ומפות לבנות. הבאנו גירלנדה (כי זה הדבר הכי חגיגי בעיני...), קצת כריות ומחצלות. ביקשנו מהאורחים להביא את מנה אחת, הכי טעימה שלהם ולכן היה האוכל הכי טעים בחתונה שלנו. אני הכנתי לאורחים דגים כבושים והבאנו בורקס ממקום ביפו שרמי מאוד אוהב. גיל רוביו, איש שכולו טוב לב ומוסיקה, חבר טוב מהעבודה, היה אחראי על המוסיקה והבאנו מישהו שיהיה על ההגברה.

ובמרכז האירוע הזה היה הטקס. זה טקס שחשבנו עליו הרבה מאוד זמן. פירקנו את טקס שבע הברכות היהודי, וביקשנו בעצם מבני המשפחה שלנו לברך אותנו בשבע ברכות:

אמא שלי בירכה ברכה ראשונה בשמה ובשם אבא שלי.

ההורים של רמי ברכה שניה.

האחים שלי ברכה שלישית

האחים שלו ברכה רביעית

דודים שלי, מיקי וגובי, בירכו ברכה חמישית. מיקי הוסיפה שיר וכל האורחים שרו לנו את "ימים של שקט" והיה מאוד מרגש.

דודים של רמי ברכה שישית.

ורמי ואני בירכנו זה את זו בברכה שביעית. זו היתה ברכה שהיא היתה גם סוג של החלפת נדרים.

כל מי שנכח באירוע הזה מדבר איתנו עליו עד היום. באמת שהיה מיוחד.

אבל הדבר שלא היה שם - לא היתה כתובה. לא היה הסכם.

ולכן, לפני כמה חודשים, החלטנו ליצור לעצמנו חוזה שהוא כבר בפרספקטיבה של זמן. אנחנו נשואים 6 שנים וביחד 7 שנים. יש לנו כבר שני ילדים מופלאים ונהדרים (תאומים בני עוד מעט 4). הטקסט שכתבנו בעצם מעגן בכתב את ההסכמים שקיימים בינינו בעל פה. את הטקסט הזה צילמתי על מסגרות הכתובות שיצרתי והחלטתי להכניס אותן לחנות. את כתובת הרימונים רמי בחר כזו שתהיה הכתובה שלנו. אז זו כתובתנו. זה חוזה האהבה שלנו.

מוזמנים ליצור גם את חוזה האהבה שלכם... :)
4 views0 comments
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • YouTube